2014 m. Rugpjūčio 20 d. Trečiadienis
Penktadienis, 01/6/2012 11:30
Žinomą ekonomistę Aušrą Maldeikienę papiktino Vengrijos parlamento patvirtinta naujoji Vengrijos Konstitucija, joje įtvirtinta tradicinė santuokos, kaip vyro ir moters sąjungos, samprata, abortų draudimas, o taip pat ir sprendimas naujoje valstybės Konstitucijoje Vengrijos Respubliką vadinti tiesiog Vengrija. Nors Vengrija neatsisako respublikinės santvarkos, žodis „respublika“, A. Maldeikienės manymu, yra ne mažiau svarbus (o iš tiesų ir svarbesnis) už šalies pavadinimą. Šia tema A. Maldeikienė diskutavo savo „Facebook“ sienoje. Pokalbis gan greitai pasisuko į Lietuvos realijas.

Vienam iš pašnekovų pareiškus, kad Lietuvos Respublikos pavadinimu jis didžiuojasi labiau, nei tiesiog Lietuva, A. Maldeikienė suskubo pritarti: „Man irgi žodis Respublika yra ne mažiau reikšmingas, nei Lietuva“. Šia tema kilo diskusija, kurioje A. Maldeikienė detalizavo savo poziciją, atsakydama į mano klausimus ir prieštaravimus.
Žymės
Įvertinimas
Bendras įvertinimas: 0
Šis įrašas patiko:
Komentarai
Skelbti naują komentarą
Vardas:
Komentaras:
paskelbti komentarai:
Ketvirtadienis, 06/19/2014 22:45
Seesiamet
domestic materials, to industry, <a href=http://www.elderserviceplan.org/services/Michael-Kors/how-to-set-a-Michael-Kors-watch.html>how to set a Michael Kors watch</a> circulation this cost only <a href=http://www.jayandcompany.com/RealtorLogos/oakley/Cheap-oakley-coats.html>Cheap oakley coats</a> to the luxury areas <a href=http://www.schlagergroup.com/resources/hats/Im-The-Truth-snapback-hats.html>Im The Truth snapback hats</a> or Degui, in to <a href=http://www.schlagergroup.com/resources/hats/ILLEST-Beanies-snapback-hats.html>ILLEST Beanies snapback hats</a>
Penktadienis, 06/21/2013 03:20
http://www.kristahoward.com
TinkLink awqpquedc
Penktadienis, 01/6/2012 13:55
Julija
Perskaičiau Baumano žodžius: ""dialogą reikia pradėti dvejopu tikslu – tai noras mokytis ir mokyti". Ir paskui perskaičiau Maldeikienės nenorą mokyktis. Akivaizdu, kad ji nepripažįsta dialogo, nes nenori mokytis ir sužinoti.
Penktadienis, 01/6/2012 11:52
Anonimas
Įdomiausias paskutinis postas, kur ji sako: "Dabar jau prašau pamokymus užbaigti. Aš pati PATI renkuosi, ką ir kodėl man skaityti". Tačiau ji pati tik užsiima kitų mokymu. Ar ji turi kokias nors išskirtines teises?
Penktadienis, 01/6/2012 11:47
Anonimas
Tai, kad Maldeikienė pati painiojasi savo pasisakymuose, labai seniai galima pastebėti - jokio nuoseklumo ir jokio mąstymo nematau - tiesiog klišių kartojimas.